2014-2015 İstikbal Bahçe Mobilyaları

Bahar geldi ve artık bahçenizi düzenlemeye başladınız bile. Önceki yazılarımızda sizlere bir bahçe peyzajı ve dekorasyonunda gerekli olan mobilya ve dekorasyon fikirlerini vermeye çalışmıştık. Bu yazımızda da sizlere İstikbal bahçe mobilya koleksiyonunu tanıtmaya çalışacağız.

Bahçenizin yaşanabilir bir alan ve göze hitap eden bir görünümde olması önemlidir. Bu nedenle mobilya seçimine bir o kadar dikkat edilmesi gerekir. Mobilyanızın güneşe, suya, neme dayanıklı olması ancak aynı zamanda da dekoratif görünmesi bahçenizin daha hoş ve daha pastoral ögeler içermesi açısında önem taşımaktadır. Her şeyden önce doğaya, evinize ve sizin tarzınıza uyumlu olması gerekir.

Eğer bahçenizde bolca vakit geçirecekseniz mobilyalarınızın konforlu ve rahat olması önem taşımaktadır. Hafif olmalı, dayanıklı olmalı, kaliteli ve beklentilerinize cevap vermelidir. İstikbal Mobilya bahçe mobilya koleksiyonu yeni modelleri ile sizin tüm bu beklentilerinize cevap verecek niteliktedir. Koleksiyonları içerisinde oturma grupları, salıncaklar, mini takımlar, masalar, sandalyeler ve bahçe koltuk ve kanepeleri yer almaktadır. Bu sezonun bahçe mobilyalarında İstikbal beyaz ve siyah renk üzerinde çalışmış ve renkli minderlerle bir kombin yakalamış.

Bahçe düzenlemeye başladıysanız ve yeni bir bahçe mobilyasına ihtiyaç duyuyorsanız galerimizi tıklayarak İstikbal yeni sezon bahçe mobilyalarını inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kapalı Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde Kapalı balkon dekorasyonu, kapalı balkon modeli ve modern kapalı balkon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..