Anasayfa / Mutfak / 2015-2016 Açık Mutfak Modelleri

2015-2016 Açık Mutfak Modelleri

2014-2015 Açık Mutfak Modelleri en yeni ve en sıradışı tasarımları ile göz dolduruyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen mutfak tipi olan açık mutfak ya da diğer tanımlamayla Amerikan mutfaklar fonksiyonel oluşları, göze hoş görünmeleri, size rahat hareket edebilme imkanı sunmaları ve pratiklik kullanımlarıyla büyük ilgi görüyor.

Genel olarak her ev tipine hitap etmekle birlikte daha çok studio tipi evlerde tercih edilen Amerikan Açık Mutfak Modellerinde daha çok bir duvar kabini ile geometrik şekillerden oluşan tasarımlar göze çarpıyor. Dekoratif özelliklerinin yanı sıra kullanım rahatlığı, çağdaş tasarımlar ve teknolojik unsurlarla yorumlanarak üretilmiş olan Modern Açık Mutfaklar artık her renk ve her tarzda üretilerek eviniz için ideal bir mutfak yaratıyor.

Sizde böyle bir mutfak dekorasyonu tercih ediyorsanız galerimizi tıklayarak seçtiğimiz açık mutfak modellerine yakından bakabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ünlü Markalardan 2015-2016 Yemek Takımı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 trendi yemek takımları, sofra dekorasyonu ve yemek takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.