2015 Modern Vestiyer Modelleri

Evinizin girişi sizin dekorasyon tarzınız hakkında ilk bilgiyi veren, evin genelini belirleyen en önemli alandır. Antreniz sizin hayata bakışınızın ip uçlarını verir. Zevkinizin, seçimlerinizin ve beğenilerinizin en güzel yansıması giriş holü ya da antrenizdir. Eğer etkili ve gösterişli bir giriş yapmak istiyorsanız size en güzel vestiyer modellerini önerebiliriz. Vestiyer ya da portmantolar en önemli mobilyalardır. Günlük giyeceklerinizin, ayakkabılarınızın konulduğu, dağınıklığın ortadan kaldırıldığı ve tamamlayıcı roller üstlenen vestiyerler şimdi modern ve dekoratif üretimlerle daha da ilgi çekici görünümdeler.Kesinlikle ihtiyaçlar belirlenerek tasarlanmış olan modern portmanto modelleri göze hitap etmelerinin yanı sıra fonksiyonel oluşlarıyla da bir evin olmazsa olmazlarıdırlar. Galerimizde yeni vestiyer modellerine ait görselleri bulabilirsiniz. En ünlü mobilya markaları tarafından sizin için üretilmiş olan dekoratif vestiyer modelleri için galerimizi tıklayarak yakından inceleyebilirsiniz.. 
2015 Vestiyer Modelleri (6)
2015 Bellona Vestiyer Modeli
2015 Vestiyer Modelleri
Koçtaş 2015 Vestiyer Modelleri (2)
2015 Vestiyer Modelleri (3)

Bir önceki yazımız olan 2015 Taş Duvar Kaplama Modelleri başlıklı makalemizde taş duvar kaplama, taş duvar kaplama modelleri ve Yeni trend taş duvar kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..