2016-2017 Dekoratif Duvar Kolaj Modelleri

Değerli Secrethome.net takipçileri. Sizlere bu yazımızda dekoratif duvar kolajlarından söz etmek istiyoruz. Artık duvarlarda tek bir pano ya da tablo yerine bir çok irili ufaklı çerçeve, taş pano, aksesuar ve benzeri objelerinin kendi biçimlendirdiğiniz bir formda duvarda sergilenmesi moda. Sessiz ve sakin duvarlar yerine hareketli, neşeli, estetik ve eğlenceli duvar kolajları gündemde. Trend duvar kolajları isterseniz bir tema bütünlüğü içerisinde olabileceği gibi, birbirinden bağımsız panolardan da oluşabilmekte.

Bazen duvar kolajları sizin en güzel anılarınızın yer aldığı resim çerçevelerinden de olabilir, bazen de güzel kelebekler, çiçeklerden de seçilebilir. Dekoratif duvar kolajları gerçekten son derece gösterişli ve modern bir görünüm sergilemekteler. Duvarlarınız adeta konuşacak ve dile gelecekler. Özellikle de bir kanepenin arkasındaki duvarda, bazen bir okuma köşesindeki berjer ve sehpanın arkasındaki duvarda ne de güzel dururlar. İsterseniz küçük bir alanı kolajla donatabilirsiniz, isterseniz de bir çılgınlık yapıp bir duvarı baştan aşağı dekoratif kolajlarla süsleyebilirsiniz. Sadece panoları kullanmayabilirsiniz. Dekoratif saatler, duvar bibloları, süsler, dilediğiniz her şeyi duvar kolajlarında kullanabilirsiniz.

Sizler için biz çok güzel örneklerin yer aldığı duvar kolajı görsellerini galerimizde hazırladık. Galerimizi tıklayarak bu birbirinden güzel duvar kolajlarından ilham alabilir, fikir edinebilir ve siz de evinizde uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..