2016-2017 Trendi Duvar Kağıdı Modelleri

2016-2017 Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri gerçekten de görülmeye değer. Dekoratif Duvar Kağıtları kaliteli baskıları ve pratik kullanımları ile mekanın görselliğini artırıyor. Genellikle daha çok dekoratif amaçlı tercih edilen manzaralı duvar kağıtları mekanın tek bir duvarına veya tv ünitesinin arkasına fon oluşturmak amacıyla ya da yatak odası duvarlarına oldukça yakışıyor. Silinebilir olmaları, rahatlıkla duvara monte edilebilmeleri ve mekana perspektif vermeleri nedeniyle her geçen gün daha çok tercih edilen ve popülerliği artış gösteren dekoratif duvar kağıtları trend tasarımlar olarak bu sezonun da gözdesi olmaya devam ediyor.

Salon duvarlarına, oturma odalarına, koridorlara, genç ve çocuk odaları ile mutfak duvarlarına oldukça yakışan ve rahatlıkla kullanılabilen birbirinden güzel duvar kağıtları için galerimizi tıklayabilir ve sizin için seçtiğimiz 2016-2017 trendi duvar kağıdı modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda 2017-2018 Yılı Renk Trendleri başlıklı makalemizde 2018 dekorasyon renkleri, 2018 mobilya renkleri ve 2018 mobilya trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • duvar kağıdı modelleri 2016
  • 2018 duvar kağıdı modelleri
ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..