Ağırbaşlı Geleneksel Salon Dekorasyonu

Bazıları klasik sever. Geleneksel dekorasyondan vazgeçmek istemezler. Genellikle de salon ya da oturma odasının dekorasyonunun klasik tarzda olmasını tercih ederler. Daha çok  maskulen bir tarzı içeren geleneksel dekorasyonda biraz lüks aksesuarlar, gösterişli aydınlatmalar yer almakta ve antika eşyalar değerlerine yakışır bir özenle teşhir edilmekte, geleneksel bir halı belki bir el dokuması kaliteli bir kilim ile dekorasyon tamamlanmakta. Salonunuzda geleneksel bir görüntü arzu ediyorsanız öncelikle oymalı,varaklı bir oturma yada deri oturma grubu tercih edebilir, berjer koltuklarla desteklenmiş, ahşabın ağırlıkta olduğu, kalın fonlu perdelerin odaya klasik bir hava verdiği bir mekan yaratılabilir. Tabi duvarları da unutmamak gerekir. Daha çok bej, kahve tonlarının yer aldığı duvar renkleri ile klasik bir yağlı boya tablo konsepti tamamlayabilir. Eğer evinizde kültürünüzle uyumlu geleneksel olan objeler kullanılabilir ve antika eşyalarla desteklenebilir.

Geleneksel dekorasyon renkleri daha çok kırmızı, kahverengi ve tonları, yeşil olabilir. Bu sizin bakış açınızla da orantılı bir seçimdir. Geleneksel dekorasyon aslında lüks dekorasyon biçimi olmakla birlikte görkemli bir görselliği de bulunmakta ve büyük bir salon ya da oturma salonu için rahatlıkla uygulanabilir özelliktedir. Sizin de antika eşyalarınız geleneksel dekorasyona uygun mobilyalarınız, tekstiliniz ve aksesuarların varsa rahatlıkla uygulayabileceğiniz geleneksel salon dekorasyonu için en güzel örneklerden oluşan galerimizi sizlere sunabiliriz. Galerimizi tıklayın ve klasik geleneksel dekorasyon örneklerini yakından inceleyin.

Geleneksel Salon Dekorasyon Fikirleri (22)

Geleneksel Salon Dekorasyon Fikirleri (8)

Bir önceki yazımız olan Jesse Mobilya İtalyan Koltuk Takımı Modelleri başlıklı makalemizde Jesse koltuk takımı modelleri, Jesse mobilya ve Jesse seçkin oturma grubu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..