Aksesuarlarda Vintage Esintisi

Dekorasyonda Vintage rüzgarı esmeye devam ediyor. Vintage stil ev dekorasyonunun vazgeçilmez aksesuarları olan vintage seramik objeler zariflikleriyle hayranlık uyandırıyor. Eğer biraz nostaljik bir yanınız varsa ve evinizde çiçek desenleri, tüller, pastoral betimlemeli objeler olsun istiyorsanız galerimizde yer alan dekoratif vintage aksesuarlar tam size göre. Özellikle de porselen objeler belli bir dönemi temsil etmekte ve muhtemelen antika değerinde. Sırf siz biraz keyiflenin ve nostalji yaşayın diye oluşturduğumuz bu galerimizde bir gezinti yapın istiyoruz. Muhteşem güzellikteki vintage aksesuar modellerini görün istiyoruz. İşte vintagenin en güzel aksesuarları. Tıklayınız..

Bir önceki yazımız olan Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel pencere önü dekorasyon fikirleri. ve Pencere önü dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..