Anasayfa / Ev Aksesuarları / Anılarla Dolu Eski İstanbul Resimleri

Anılarla Dolu Eski İstanbul Resimleri

Değerli Secrethome.net takipçileri. Haydi biraz Eski zamanlarda İstanbul‘unda nostalji yapalım. Eski günlerde, eski İstanbul’da kısa bir gezinti yapalım. İstanbul’un o eski görünümünü, sakinliğini, güzelliğini, İstanbul’un 1900’lerdeki sakinlerini, özlemle, yüzümüzdeki buruk gülümsemeyle ve zamanın nasıl hızla akıp gittiğini yakından görerek ve hissederek izleyebileceğimiz Eski İstanbul fotoğraflarına hayranlıkla bakalım.

Galerimizde sizler için özenle seçtiğimiz bazıları siyah beyaz, bazıları ise renklendirilmiş 1900’lerin başından 1940’lı yıllara uzanan bu nostalji turunu keyifle incelemenizi ve keyifli anlar yaşamanızı diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Orion Züccaciye ve Hediyelik Eşyalar başlıklı makalemizde Orion Dekoratif Aksesuar, Orion Dekoratif Aksesuarlar ve Hediyelik Eşyalar ve Orion Hediyelik Eşya hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.