Antika Saat Modelleri

Zaman akıp gidiyor ve bizler yaşadığımız her anı dolu dolu yaşamak, zamana karşı yarışmak ve zamanı anlara, dakikalara, saatlere ve günlere bölmek isteriz. Günkü hesaplarız ve bunun içinde saatin kaç olduğunu merak ederiz. Bu ilkçağlardan beri böyle gelmiş ve insanlık adına saatin keşfi bir dönüm noktası olmuştur. Güneş saati, su saati, kum saati, mekanik saatler, sarkaçlı saatler, zemberekler, köstekli saatler, elektronik ve dijital saatler. Muhteşem tasarımlarla hayatımızın her anında yanımızdalar. Ancak öyle bir saat var ki meraklıları için bir tutku haline almış, dekoratif olarak evlerimizde yerini almış olan antika saatler. Her biri bir koleksiyon malzemesi olabilecek olan antika saat modellerini sizin için araştırdık ve müthiş bir galeri hazırladık. Antikacılardan, eski eşya dükkanlarından bulabileceğiniz bu muhteşem antika masa saatleri için galerimizi tıklayın ve görselleri keyifle inceleyin. İşte muhteşemliğin tasarımla birleştiği antika saat modelleri...

Antika Bronz Masa Saati

Bronz Masa Saati

En Güzel Antika Masa Saatleri (2)

Antika Masa Saati

En Güzel Antika Masa Saatleri

Osmanlı Masa Saati

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ayaklı Şamdan ve Mumluk Modelleri başlıklı makalemizde ayaklı şamdan modelleri ve dekoratif şamdan ve mumluklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • antika masa saatleri
  • masa saati modelleri
  • ayaklı salon saatleri
  • rojar antika saat

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

Yükleniyor..