Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Bentley Ev Mobilyası Özel Koleksiyonu

Bentley Ev Mobilyası Özel Koleksiyonu

İngiltere’de 1910’larda otomotiv endüstrisine Bentley Motors Ltd. olarak önemli bir başlangıç yapan Bentley kardeşlerin yarattığı otomobil tasarımlarının, bir asır sonra mobilya tasarımlarına ilham kaynağı olacağı o zamanlar düşünülemezdi. Ünlü tasarımcı Carlo Columbo tarafından Bentley’in muhteşem otomobillerinden ilham alınarak tasarlanan ev ve ofis mobilyaları şimdi maskulen bir tavırla ev dekorasyonunda ingiliz zarafetini yaşam alanlarına yansıtıyor, Bentley’in o aykırı ve özgür ruhunu muhteşem bir gururla ev mobilyalarına taşıyor. Bentley ev mobilyalarında yüksek bir işçilik, yaratıcı mühendislik, sadelik ve konfor unsurlarının muhteşem uyumunu görebilirsiniz. Bentley’in araba renklerinden esinlenerek mobilyalara uyarlanan tasarımlarında kırmızılar, bordolar, maviler ve grileri bulabilirsiniz. Bentley’in logosununda yer aldığı Bentley ev mobilya koleksiyonunda ürünlerin deri, kaplama, metal ve cam gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretildiğini, özel bir el işçiliğine sahip olduğunu, modellerin benzersiz ve çağdaş tasarımlara sahip olduğunu görebilirsiniz.

Ülkemizde efsanevi Bentley otomobillerinin enerjisi, lüksü şimdi İsmet Mobilya distribütörlüğünde ülkemizde satışa sunulmuş durumda. Ayrıcalıklı olmak, özel olmak, seçkin ve farklı bir dekorasyonu tercih edenlerin, maceracı ruha sahip olanların hayran kalacağı Bentley ev mobilyası koleksiyonu için galerimizi tıklamanız yeterli. Bentley Home ürünlerini galerimizde yer alan görseller eşliğinde inceleyebilir, fikir edinebilir, daha ayrıntılı bilgi için yetkili satış noktalarına erişim sağlayabilirsiniz. Muhteşem Bentley Home Mobilya Koleksiyonu ile lüks ve konforu yakalayabilir ve Bentley Otomobil ruhunu, enerjisini, performansını evinizde hissedebilirsiniz.

Bentley Ev Mobilya Koleksiyonu (7)

Bentley Ev Mobilya Koleksiyonu (19)

Bir önceki yazımız olan En Güzel Dekoratif Tavan Göbekleri başlıklı makalemizde dekoratif tavan göbeği modelleri, dekoratif tavan göbekleri ve Osmanlı tarzında tavan göbeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.