Büyüleyici Güzellikte Zarif Karaf Modelleri

Bir içkinin özellikle de şarabın sunumu en güzel ve en estetik olarak zarif bir karaf eşliğinde yapılabilir. Bir karaf eşliğinde sunulan şarabın tadı daha bir güzel, daha bir kalitelidir. Karaf aslında özel yapım bir sürahidir. Özellikle kırmızı şarapların içimden önce havalandırılması amacıyla kullanılan genellikle cam işki kabıdır. Klasik karaf modellerinin alt kısmı geniş boyun ve ağız kısmı ise dardır. Şarabı çok iyi şekilde koruma özelliğine sahip olan karafların şimdi özel tasarımları olduğu gibi, modern karaflarda oldukça revaçtadır. Ancak özel koleksiyonlar için tasarlanmış altın yaldızlı özel tasarım karaflar ise içine içki konulamayacak kadar muhteşem, zarif ve dekoratif görünümdedirler. İsterseniz lafı fazla uzatmadan bu muhteşem ve zarif karaf modellerine yakından bir göz atalım. Galerimizde sizlere en güzel karaf modellerine ait görsellerden oluşan muhteşem bir dosya hazırladık. Galerimizi tıklayın ve birbirinden güzel zarif karaf modellerine yakından bakın.

En Güzel Karaf Modelleri (11)

En Güzel Karaf Modelleri (13)

Dekantier Karaf

En Güzel Karaf Modelleri (6)

En Güzel Karaf Modelleri (10)

Modern Karaf Modeli

Bir önceki yazımız olan Son Moda Dekoratif Duvar Aksesuarları başlıklı makalemizde Dekoratif duvar aksesuarları, duvar süsleri ve modern duvar aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..