Dekorasyonda 2017-2018 Yılı Renk Trendleri

2017-2018 yılının iç mekan dekorasyon renklerini merak edenler için müjdeyi verebiliriz. Evet bu yılın dekorasyon renklerini çok beğeneceğinizden eminiz. Çünkü evimizde baharlar açacak. Maviler, pembeler ve özellikle de griler. Maviler ile deniz esintilerini evimize getirebilir, pembeler ile asaleti, romantizmi ve masumiyeti evimize taşıyabilir, griler ise modernliği, şıklığı, sadeliği ve şehir stilini evinizde görebilirsiniz. Bu yılın hangi rengini tercih ederseniz edin çok mutlu olacağınıza, kendinizi huzurlu hissedeceğinize ve daha kararlı, daha başarılı, daha hevesli, daha samimi, daha güvenli olacağınıza eminiz.

2017-2018 ev dekorasyonu renklerini bir çok renk ile kombinleyebilirsiniz. Eğer renginiz gri gibi soğuk bir renkten oluşuyorsa bu rengi sıcak renkler ile harmanlayabilir ve bu nötr duruşu kırabilirsiniz. Ama eğer cıvıl cıvıl pembe tonlarından bir renk dekorasyonunuzda yer alıyorsa o  halde bu rengi daha pastoral, daha vintage aksesuar ve mobilya donanımı ile destekleyebilirsiniz. Renginiz mavi ise dekorasyonunuzda deniz teması işleyebilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Yılın ev dekorasyon renklerinde hareket var, enerji var, sakinlik var ve herşeyden önemlisi size hitap eden, sizi anlatan sizi anlayan bir hava var.

Ev dekorasyonunda son moda renk kartelasında bu ana renk gruplarının çok güzel tonlamaları da var. İster salonunuzda, ister  antrenizde, ister mutfağınızda, ister yatak odanızda canınız nerede isterse orada kullanabileceğiniz bu muhteşem renkler ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Dekorasyonda 2017-2018 Yılı Renk Trendleri

 

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Yeni Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde duvar kağıdı modelleri, koçtaş duvar kağıdı modelleri ve Koçtaş Modern Duvar Kağıdı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • 2017 mobilya trendleri
  • 2017 mobilya renkleri
  • 2017 mobilya modelleri
  • 2017 ev dekorasyonu
  • 2017 nin en moda duvar renkleri
  • Trend koltuk renkleri
  • 2017 mobilyalar
  • 2017 mobilya
  • son moda koltuk renkleri
  • mobilya renkleri
ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..