Dekorasyonda 2016-2017 Yılı Renk Trendleri

2016-2017 yılının iç mekan dekorasyon renklerini merak edenler için müjdeyi verebiliriz. Evet bu yılın dekorasyon renklerini çok beğeneceğinizden eminiz. Çünkü evimizde baharlar açacak. Maviler, pembeler ve özellikle de griler. Maviler ile deniz esintilerini evimize getirebilir, pembeler ile asaleti, romantizmi ve masumiyeti evimize taşıyabilir, griler ise modernliği, şıklığı, sadeliği ve şehir stilini evinizde görebilirsiniz. Bu yılın hangi rengini tercih ederseniz edin çok mutlu olacağınıza, kendinizi huzurlu hissedeceğinize ve daha kararlı, daha başarılı, daha hevesli, daha samimi, daha güvenli olacağınıza eminiz.

2016-2017 ev dekorasyonu renklerini bir çok renk ile kombinleyebilirsiniz. Eğer renginiz gri gibi soğuk bir renkten oluşuyorsa bu rengi sıcak renkler ile harmanlayabilir ve bu nötr duruşu kırabilirsiniz. Ama eğer cıvıl cıvıl pembe tonlarından bir renk dekorasyonunuzda yer alıyorsa o  halde bu rengi daha pastoral, daha vintage aksesuar ve mobilya donanımı ile destekleyebilirsiniz. Renginiz mavi ise dekorasyonunuzda deniz teması işleyebilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Yılın ev dekorasyon renklerinde hareket var, enerji var, sakinlik var ve herşeyden önemlisi size hitap eden, sizi anlatan sizi anlayan bir hava var.

Ev dekorasyonunda son moda renk kartelasında bu ana renk gruplarının çok güzel tonlamaları da var. İster salonunuzda, ister  antrenizde, ister mutfağınızda, ister yatak odanızda canınız nerede isterse orada kullanabileceğiniz bu muhteşem renkler ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 2016-2017 dekorasyonu renk trendleri için yapılmış bazı uygulamaları sizler için derledik ve fikir edinmeniz adına güzel bir galeri hazırladık. Galerimizi girerek bu uygulamaları inceleyebilir ve muhteşem fikirler edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Yeni Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde duvar kağıdı modelleri, koçtaş duvar kağıdı modelleri ve Koçtaş Modern Duvar Kağıdı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • 2017 mobilya trendleri
  • 2017 mobilya renkleri
  • 2017 mobilya modelleri
  • 2017 ev dekorasyonu
  • 2017 nin en moda duvar renkleri
  • Trend koltuk renkleri
  • 2017 mobilyalar
  • 2017 mobilya
  • mobilya renkleri
  • 2017 duvar renkleri

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

Yükleniyor..