Anasayfa / Ev Aksesuarları / Dekoratif Ayaklı Şamdan ve Mumluk Modelleri

Dekoratif Ayaklı Şamdan ve Mumluk Modelleri

Ev dekorasyonunda en önemli unsurların başında aksesuar seçimleri gelmektedir. Küçük aksesuarlarla ne büyük değişiklikler yapılabileceği, mekanın nasıl birdenbire değişivereceği akla gelmeyecek hayretler uyandırmaktadır. Eğer evinizde büyük değişikliklere gidemiyorsanız küçük dekoratif şamdan ve mumluklar ile ortamı renklendirebilir ve dekorasyonunuza hareket katabilirsiniz.

Özellikle de romantik bir dekorasyondan hoşlanıyor, vintage, retro tarzı dekorasyonları beğeniyorsanız sizde ayaklı şamdan modelleri ile evinizde farklılıklar yaratabilirsiniz. Ayaklı şık bir şamdanın evinize ne büyük bir estetik ve romantizm katacağını görebilirsiniz. Her dekorasyon tarzına hitap eden klasik dekorasyon için klasik, modern dekorasyon stilleri içinse yaratıcı ve spor modellerin yer aldığı ayaklı mumluk ve şamdanlar için galerimizi tıklayabilir ve zevkinize hitap eden bir modeli bulabilirsiniz. Fikir edinmek için galerimizi tıklayarak dekoratif şamdan ve mumluklara yakından bakabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Biblo Örneklerinden Seçmeler başlıklı makalemizde dekoratif biblo örnekleri, dekoratif biblolar ve ev aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • ayaklı şamdan
  • ayaklı şamdan modelleri
  • uzun şamdan modelleri

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.