Anasayfa / Ev Aksesuarları / Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Bir evi güzel gösteren evin dekorasyonunda kullanılan aksesuarlardır. Ev dekorasyonunda farklı aksesuarlar kullanmak, ortama biraz hareket, güzellik ve biraz da tarz katmak istiyorsanız Dekoratif Cam Şişeler tam da sizin kullanabileceğiniz bir aksesuar çeşidi olabilir. Özellikle de el yapımı, emek harcanarak yapılan ve sizin tarzınızın ortaya konduğu bir cam şişe kesinlikle dekorasyonunuzu güçlendirir, güzelleştirir.

Bir sehpanın, dresuarın, konsolun üzerinde, kitaplık raflarında, mutfağınızda tezgahta, mutfak camının önünde ve dahası istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu dekoratif gösterişli cam şişeleri çok seveceksiniz. Kesinlikle dekorasyonunuzun tamamlayıcı olacak ve şık duracak olan en güzel cam şişe tasarımlarını galerimizde bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak sıradışı cam şişe modellerini inceleyebilir, fikir edinebilir, hatta kendiniz modellere bakarak yapmaya çalışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vintage Dekoratif Porselen Örnekleri başlıklı makalemizde dekoratif vintage porselenleri ve Vintage modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.