Dekoratif Modern Aydınlatma Modelleri

Evin vazgeçilmez unsuru olan aydınlatma modelleri 2017-2017 sezonunda son derece göz alıcı tasarımlar ile tüketicinin beğenisine sunulmuş durumda.  Oldukça modern bir şekilde tasarlanmış olan bu yeni aydınlatma modelleri evinize, iş yerinize çok şık bir hava katabilir. Her biri ilginç ve farklı tasarımlara sahip olan 2016-2017 sezonu yeni aydınlatma modellerine uygun fiyatlara sahip olabilir ve ışıl ışıl bir alanda yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Aydınlatma sistemleri iç ve dış dekorasyonda çok önemli bir yere sahiptir. Yeni çıkan modern ürünler, dekorasyonda ki görselliği üst seviyelere çıkartmıştır. Avizeler, gece lambaları, abajurlar ile evinizin içinde çok şık bir hava yakalayabilirsiniz. Görsellik olarak abajur ve avizeler büyük bir role sahiptir.Avizeler, özellikle salonlarınızda modern bir görüntüyü yakalamanızı sağlayacaktır.

Aydınlatmayı evdeki ışık oranına göre ayarlamanız gerekmekte. Daha verimli bir ışık seviyesi istiyorsanız, bu kurala uymanız gerekir. Az ışık alan alanları, aydınlatma ürünleri ile normal bir ışık seviyesi yakalayabilir ayrıca modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Avize modellerinin yanı sıra abajur modelleri ile istediğiniz aydınlatmaya ulaşabilir daha canlı, şık ve sıcak bir ortam için renkli aydınlatma ürünlerini seçebilirsiniz. Yeni Moda Avize Modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve aklınızda bir model belirleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..