Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Eames Lounge Chair Wood Sandalye Modelleri

Eames Lounge Chair Wood Sandalye Modelleri

Çok değerli Secrethome.net takipçileri. Bir önceki yazımızda 20. yüzyıla damgasını vuran ve sandalye tasarımı konusunda ödüllü ünlü Eames sandalye modellerini tanıtmaya çalışmıştık. Hazır Eames tasarımlarından söz etmişken bu yazımızda da sizleri Eames Lounge Chair Wood sandalye modelleri hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Lounge Chair Wood olarak adlandırılan, kontraplak döküm ve deriden üretilen sandalye tasarımları ünlü Time dergisi tarafından “yüzyılın mobilyası” seçilmiştir. Lounge Chair Wood sandalyelerinin en önemli özelliğinin bir bütün halinde olmayıp parçalardan meydana gelmesidir. Bu sandalyeler herhangi bir hasar gördüğü zaman sadece hasar gören parçasının değiştirilmesi ile yenilenebilmektedir. Mobilya tasarımında Eames denilince akla ilk gelen ve adeta kült bir model olan Lounge Chair Wood sandalyeler her stile rahatlıkla uyum sağlamakta ve dünyanın en çok tercih edilen sandalye modelleri arasında yerini almaktadır.

Galerimizde sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz en güzel Lounge Chair Wood modelleri yer almaktadır. Merak ettiyseniz ve siz de evinizde bir Eames Lounge Chair Wood sandalye düşünmekteyseniz bilgi edinmek için galerimizi tıklayabilir ve modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçük Ev Dekorasyonu İçin Çözüm Önerileri başlıklı makalemizde küçük ev dekorasyonu, küçük ev dekorasyonu fikirleri ve küçük ev dekorasyonunda çözümler hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • Mutfak halı modelleri
  • duvar kadı
  • 2017 koltuk takimi
  • gelin yatak örtüsü dantel
  • taç modern yatak örtüsü modelleri

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.