Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Eames Stil Sandalye Modelleri

Eames Stil Sandalye Modelleri

Modern mimari ve mobilya alanında çalışmalarıyla tüm dünyada tanınan Charles ve Ray Eames çifti kuşkusuz yirminci yüzyılın en büyük tasarımcılarından biri olarak kabul edilmektedir. 1950’li yıllarda uçak sanayii gibi pek çok teknolojik alanda kullanılan yöntemleri mobilya üretiminde de kullanarak bir ilke imza attılar ve sandalye üretimine damgalarını vurdular. Özellikle maliyeti düşük olan fonksiyonel sandalye tasarımları ile bugün de adlarından söz ettiren ve özgünlüğüne sadık kalınarak sürekli geliştirilen Eames sandalye tasarımları bir çok evin dekorasyonunda yer almakta ve ayrıcalıklı kullanımları ile büyük ilgi görmekte.

Eames Tarzı Sandalye Modelleri her dönem beğenilen ve farklı duruşu ile evinize şıklık kazandıran en güzel sandalye tasarımlarının başında gelmektedir. Eames Sandalye Modelleri özellik bakımından gayet modern ve şık bir yapıya sahiptirler. Orijinal eames tarzı sandalyelerin ahşap ayakları onlara tarz katan en büyük özellikleridir. Ancak günümüzde metal ayaklarla da tasarımlanan Eames nostaljik Sandalye Modelleri her dekorasyona rahatlıkla uyum sağladığı için genellikle tercih edilmekte ve özellikle de retro tarzı dekorasyondan hoşlananların beğeneceği modelleri içermekte.

Eames sandalyeleri özellikle mutfak ve salonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rahat oturum kolaylığı, sırtı zorlamayan tasarımları, vücudu kavrayan ve konfor sağlayan modelleri ile Eames modern sandalyeleri dekorasyonunuzu zenginleştirmek ve görselliğini arttırmak adına her yerde kullanabilirsiniz. Üstelik Eames Sandalye Fiyatları diğer modern sandalyelere nazaran çok daha hesaplı olmakta ve bütçenizi zorlamayan fiyat aralıklarına sahip bulunmakta.

Dilerseniz Eames Sandalye Modellerine galerimizi tıklayarak bir göz atalım ve bu muhteşem sandalye tasarımlarını yakından inceleyelim.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Küçük Ev Dekorasyonu İçin Çözüm Önerileri başlıklı makalemizde küçük ev dekorasyonu, küçük ev dekorasyonu fikirleri ve küçük ev dekorasyonunda çözümler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.