Anasayfa / Ev Dekorasyonu / El Emeği Göz Nuru İtalyan Avize Modelleri

El Emeği Göz Nuru İtalyan Avize Modelleri

Tarihi çok eskilere dayanan İtalyan avizeler günümüzde modern ve klasik avize şeklinde ayrılmaktadırlar. İtalyan avizelerin özelliği cam üfleme sanatı diye adlandırılan teknikle ve çok emek harcanarak el işçiliği ile yapılmasıdır. Bu nedenle özeldir. Gösteriş, ışıltı, lüks, ihtişam ve gücü temsil ettiği için klasik italyan avizeler oldukça tercih edilmekteler. Elektriğin ve hemen ardından lambanın keşfedilmesinin ardından ampullerin kullanıldığı avizeler oldukça ilgi görmüş ve teknolojik gelişimle paralel yeni modellerle İtalyan Klasik Avizeler bugünkü şık ve modern görünümlerini kazanmışlardır. Artık çağdaş çizgilere sahip, dekoratif, modern italyan avize modelleri de evlerde yerini almıştır. Her dekorasyon tarzına uygun üretimlere de sahip olan İtalyan Avizelerin her geçen gün popülerliği artmakta ve kullanım alanları da o ölçüde yaygınlık kazanmaktadır. Ekonomik olarak biraz yüksek bir bütçeyi gerektiren zarif italyan avizeler uzun ömürlü olup yüksek el işçiliği gerektirdiğinden kesinlikle kendilerine verilen değeri hak etmektedirler. İsterseniz sizin için seçtiğimiz bu muhteşem avize modellerini galerimizi tıklayarak yakından inceleyebilirsiniz. İşte Klasik Avize Modelleri..

En Güzel İtalyan Avize Modelleri (6)

En Güzel İtalyan Avize Modelleri (4)

Bir önceki yazımız olan En Güzel Dekoratif Tavan Göbekleri başlıklı makalemizde dekoratif tavan göbeği modelleri, dekoratif tavan göbekleri ve Osmanlı tarzında tavan göbeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.