En Güzel Dekoratif Kırlent Modelleri

Bir eve sıcaklık, samimiyet, canlılık ve hayat veren küçük detaylardır. Bir salon düşünün. Sadece kuru oturma grubu, halı, yemek masası ve sehpadan oluşan. Ne kadar soğuk ve cansız, ne kadar gösterişsiz ve ne kadar itici. İşte biz bu evi küçük dokunuşlarla sevimli, enerjik ve samimi bir hale dönüştürebiliriz. Nasıl mı. Çok kolay. Dekoratif aksesuarlarla. Bu yazımızda size  eskiden beri hep kullanılagelen dekoratif kırlent modellerini tanıtacağız.  Oturma grubunuzun o sadeliğini kıracak ve sıcak ortamlar yaratacak olan zarif kırlent tasarımları ile güçlü etkiler yakalayabileceksiniz. Üstelik seçenek o kadar fazla ki. Biraz sizin de el becerileriniz varsa rahatlıkla yapabileceğiniz, özgün modeller üretebileceğiniz hiç yapamadınız bir çok mobilya ve tekstil satış mağazalarından kolaylıkla temin edebileceğiniz bu gösterişli kırlentler ile şık ortamlar oluşturabilirsiniz. Deri, kumaş, goblen, saten, kadife, kordelalı, fiyonklu, boncuklu, taşlı, süslü püslü dekoratif kırlentler ile biraz şımarabilirsiniz. Günümüzde bir çok ünlü markanında koleksiyonlarında yer verdiği bu şık kırlent modellerinden en güzellerini sizler için araştırdık ve görsellerinden bir galeri hazırladık. Çok beğeneceksiniz. İşte en güzel kırlent modelleri..

 

Bir önceki yazımız olan Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel pencere önü dekorasyon fikirleri. ve Pencere önü dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..