En Güzel Şamdan Modelleri

Evinizde bir köşe düşünün. Klasik iki berjer, ortasında bir sehpa ya da fiskos, yanında muhteşem güzellikte ayaklı bir şamdan. Fiskosun üzerinde ustalıkla ve zevkle dizayn edilmiş ortanca çiçekleri. Eğer çiçek düşünmüyorsanız yine muhteşem tasarıma sahip bir mumluk, şamdan. Harika bir görüntü değil mi. Böyle bir köşe neden sizin evinizde de olmasın. Üstelik bu dekoru yaratmak hiç de zor değil. Eğer böyle bir tema istemiyorsanız bu dekoratif şamdan modellerini evinizin genel dekorasyonunu bozmayacak şekilde herhangi bir yere de koyabilirsiniz. İnanın evin havasını anında değiştirecektir. Öyle güzel, öyle nostaljik, öyle romantik bir aksesuar ki kesinlikle evinizde olması gerekir. Ama lütfen böylesine güzel bir şamdana sahipseniz onu başka aksesuarlarla boğmayın yalnız ve bohem bırakın. Bırakın bulunduğu mekana farklılık versin ben buradayım desin. Sanırım bizim bu fikrimize en güzel şamdan modellerinin yer aldığı görsellerimizi gördükten sonra siz de katılacaksınız. Biz modellerimizde modern tasarımların yanında biraz da klasik ayaklı şamdan modellerine daha ağırlıklı yer verdik. Çünkü şamdan deyine biraz new england tarz olsun, biraz nostalji koksun istedik. Bakalım siz de beğenecekmisini. O halde galerimizi hemen tıklayın…

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Kapı Önü Paspas Modelleri başlıklı makalemizde en yeni kapı paspası modelleri, Kapı Önü Paspas Modelleri ve modern ve dekoratif kapı paspası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..