Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Feminen Ev Dekorasyonu

Feminen Ev Dekorasyonu

Kadın eli değmiş bir ev hayat bulur. O evde bir kadın olduğu hemen anlaşılır. Küçük bir aksesuardan, kullanılan renklerden, çiçeklerden, kokudan, eşyaların konuşlandırılmasından, örtülerinden ve perdelerinden o eve bir kadının ruh verdiği hissedilir. Kadın için ev özeldir. Kadının iç dünyasını yansıtır, kadın kendini anlatır adeta o evi dekore ederken. Feminen dekorasyonda duygu vardır, canlılık, romantizm, anılar, anlamlar vardır. Her eşya bir şey anlatır. Her eşyaya ait bir köşe, her objenin bir kimliği vardır. Kadın estetiktir, kadın zarifliktir, kadın asalettir. Feminen ev dekorasyonunda her mekanda yoğun bir kadınsallık vardır. Kordelalar, çiçekler, çerçeveler, takılar, süsler duvarlarda, ışıkta, örtülerde kadını anlatır. Kadın tüm benliğiyle yayılır evin her santimetrekaresine. Feminenlik her yerden fışkırır ve adeta dalgalar halinde tüm eşyalara ve yaşayanlara yoğunlaşır.

İşte böylesine duygu yoğunluğu olan, romantik ve feminen ev dekorasyonu için size muhteşem görseller hazırladık. Galerimizi tıklayarak siz de içinizdeki kadını açığa çıkarabilir ve tüm benliğinizle evin her köşesine sahip olabilirsiniz. Muhteşem feminen ev dekorasyonu görsellerini dikkatle inceleyerek size ilham olabilecek fikirler edinebilirsiniz. İşte feminen ev dekorasyonu örnekleri…

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (10)

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (21)

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (4)

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (2)

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (5)

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (27)

Feminen Ev Dekorasyonu Örnekleri (12)
Bir önceki yazımız olan En Güzel Dekoratif Tavan Göbekleri başlıklı makalemizde dekoratif tavan göbeği modelleri, dekoratif tavan göbekleri ve Osmanlı tarzında tavan göbeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.