Hayalgücünü Zorlayan Sıradışı Mobilyalar

Hayal gücünüzü biraz zorlayan, sıra dışı, aykırı, hiç bir yerde kolay kolay göremeyeceğiniz işlevsel ve pratik kullanımlı çılgın mobilya tasarımlarını yakından görmeye ne dersiniz. Bu yazımızda sizlere sıradışı ve yaratıcı tasarımları içeren şaşırtıcı mobilyalardan söz etmek istiyoruz. Görünümleri ile ilk bakışta şaşkınlık uyandıran ancak aynı zamanda dekoratif görsellikleriyle de ilgi çeken ve mekana modern bir hava veren bu muhteşem mobilyaları galerimizi tıklayarak inceyebilirsiniz.

Özellikle rahatına düşkün olanların tercih edeceği kitaplıklı kanepe modellerini, ışıklı kanepe modelini, terasınız, bahçeniz için muhteşem bahçe mobilyalarını, insan temalı sehpaları görmenizi tavsiye ederiz. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bu fonksiyonel sıradışı mobilya modelleri için galerimizi hemen tıklayın ve modelleri yakından inceleyin.

Bir önceki yazımız olan Fuga Mobilya İle Evinizi Yenileyin başlıklı makalemizde fuga Mobilya, Fuga Mobilya 2016-2017 Mobilya tasarımları ve Fuga Mobilya Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..