Anasayfa / Ev Aksesuarları / Hayvan ve İnsan Temalı Dekoratif Ürünler

Hayvan ve İnsan Temalı Dekoratif Ürünler

Sanat her yerde kendini gösterebilir. Bazen bir dokumada, bazen bir resimde, bazen bir heykelde, seramikte, duvarda, taşta, ağaçta, mermerde, camda. Kimi zamanda sanatçı sanatını dekoratif objeler üzerinde hayata geçirir. Hem dokunulsun ister, hem kullanılsın, hem de sanatı takdir edilsin ister. İşte bunlara en güzel örneklerden biri de hayvan ve insan temalı dekoratif tamamlayıcı mobilya parçalarıdır. Galerimizde sizler için bozayı kaideli bir sehpa, yanı sıra leopardan bir koltuk, gergedandan bir berjer, sumo güreşçisinden bir orta sehpa, sinekten klozet, akrep ve yılandan modern tasarım bir sandalyeye kadar bir çok farklı temada tamamlayıcı mobilya parçalarına rastlayacaksınız. Gerçekten inanılmaz ve şaşırtıcı güzellikteki bu dekoratif ürünleri galerimizi tıklayarak yakından inceleyebilirsiniz. Sizin için internet ortamından derlediğimiz bu muhteşem görsellere hayran olacağınızdan eminiz.  Hayvan Temalı aksesuarlar için galerimizi tıklayınız.

Sıradışı Orta Sehpa Modeli

Muhteşem At Başı  Kaideli Sehpa

Hayvan Figürlü Dekoratif Sandalye Modelleri

Dekoratif Hayvan Temalı Konsol

Antik Mısır Kedi Temalı Sehpa

Bronz Suaygırı Kaideli Cam Sehpa

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ayaklı Şamdan ve Mumluk Modelleri başlıklı makalemizde ayaklı şamdan modelleri ve dekoratif şamdan ve mumluklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • insan temalı sandalyeler

Hakkında Secret

Bir yorum

  1. Merhaba

    Sehpaları üreten firma ile iletişime geçmek istiyoruz.
    Teşekkürler,iyi çalışmalar..
    05455280092

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.