Anasayfa / Ev Tekstili / Kelebek Temalı Nevresim Takımı Modelleri

Kelebek Temalı Nevresim Takımı Modelleri

Yatak odası tekstili içerisinde en çok tercih edilen, en özen gösterilen ürünlerinin başında gelen ve genellikle çarşaf, nevresim ve yastık kılıfından oluşan nevresim takımları, gerek dokuma özellikleri, gerek deseni, gerek rengi ve gerekse boyutları ile bir çok çeşitte ve kalitede tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Nevresim Takımları saten, pamuk, saten, ranforce gibi çeşitlere ayrılır ve kalitesi dokuma sıklığı ölçeğinde belirlenir.

Kaliteli nevresim takımları daha çok pamuk ve satenden imal edilmiş nevresimler olarak sıralamak mümkün. Ancak yatak odası dekorasyonunda önemli bir yer tutan ve bir anlamda yatak odasının tüm havasını değiştiren nevresim takımları da günün modasına, dekorasyon tarzına, kullanıcının yaş grubuna göre tasarlanmakta ve kalitesi, dayanıklılığı, sağlıklı üretimi gibi unsurların yanında etkileyici ve mutlu edici özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Yatak odası ve yatak odası dekorasyonu denilince biraz kadınların uygulamaları, beğenileri, seçimleri öne çıktığından nevresim takımları da bu bakış açısı ile değişik desenlerde, değişik anlamlarda, farklı modellerde üretilmekte ve günün trendini nevresim takımlarında da yakalamaktadır. Buna en güzel örneklerden biri de galerimizde görsellerini bulabileceğiniz Kelebek Temalı Nevresim Takımlarıdır. Kelebekli nevresim takımlarında en zarif, en güzel, en renkli, en etkileyici kelebekleri görmek mümkün. Günümüzün en ünlü tekstil firmalarının bir çoğunun koleksiyonlarında ayrıca bir yer verdikleri kelebek temalı nevresimler yatak odalarında romantizm, bahar, duygusallık, masumiyet gibi etkileri yaratmaktadır. Bir çok ünlü tekstil firmasının üretmiş olduğu kelebek tasarımlı nevresim modelleri için galerimize bir göz atabilir ve siz de kendiniz için bir kelebekli nevresim takımı edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Dekoratif Battaniye Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Battaniye Modelleri, 2017 Kışının En Güzel Battaniyeleri ve çift kişilik battaniye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.