Anasayfa / Mutfak / Seramik Sürahi Modelleri ile Özel Masalar

Seramik Sürahi Modelleri ile Özel Masalar

Sofra dizaynı bir sanattır ve yetenek ister. Yemek takımlarından, masa örtüsüne, çatal bıçak takımından, kullanılan peçeteye, masa aksesuarlarından, cam ürünlere kadar yüksek bir beğeni ve doğru seçimleri gerektirir. Bazen yemek masanızdaki şık bir sürahi tüm konsepti değiştirebilir ve tüm bakışları üzerinde toplayarak size büyüleyici bir sunum yapma fırsatı verir. Masa düzenine önem verenler ve özgün sıradışı malzemelerle bir sofra hazırlamak isteyenler için galerimizde seramik sürahi modelleri yer almaktadır. Kimi eski zamanlardan, kimi daha modern ve yenilikçi bakış açıları ile tasarlanmış, kimi özel üretim, kimi yüksek işçilik içerir seramik sürahilere hayran kalacağınızdan ve bakışlarınızı ayıramayacağınızdan eminiz. Seramik sürahi modellerinde zengin bir çeşitliliği, klasik, country, vintage gibi akımları, osmanlı, selçuklu gibi dönemsel motifleri görebilir, tasarımlarda nostaljik bir hava sezebilirsiniz. Zaten galerimizde yer alan seramik sürahi modellerinde amaçlanan da görsel açıdan sanatsal bir özelliğin, kalitenin, farklılığın, estetiğin, zarifliğin, stilin görülebilmesidir. Galerimizi tıklayarak sizin için özel olarak derlediğimiz özel seramik sürahi modellerini inceleyebilirsiniz.

Klasik Seramik Sürahi Modeli

Cemile Lavender Kaseli Surahi

Yeşil Osmanlı Stili Seramik Sürahi

Bir önceki yazımız olan Enerji Yaratan Trend Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde enerjik mutfak modelleri, modern mutfak tasarımları ve trend mutfak tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.