Anasayfa / Renkler / Son zamanların Trendi 3D Duvar Panelleri

Son zamanların Trendi 3D Duvar Panelleri

Son zamanlarda oldukça ilgi çeken ve dekoratif özellikleri ile de her dekorasyon tarzında rahatlıkla kullanılabilen 3d duvar panelleri sıradışı tasarımları ile evinizde farklı bir boyutun kapılarını aralıyor. Artık duvarlarınız üç boyutlu duvar panelleri ile evin genel dekorasyonunda söz sahibi oluyor ve dekorasyonu doğrudan etkiliyor.

Modern görünümleriyle tarz yaratan, yalınlığın temel alındığı dekorasyon stillerinde başarıyla kullanılan modern 3d duvar panelleri kolay kurulumları, boyanabilir özellikte oluşları ve her şeyden önemlisi ses yalıtımını sağlamaları nedeniyle büyük oranda tercih sebebi oluyor. Minimalist tarz dekorasyon için ideal bir seçim olan üç boyutlu duvar kaplamaları doğa dostu oluşlarıyla da büyük ilgi görüyor.

Estetik açıdan da avantajlı olan duvar kaplamaları antibakteriyel oluşları sayesinde çocuk odalarında, yatak odalarında, salonda güvenilirlik sağlıyor, antialerjik özellikleri sayesinde de bronşit ve astım gibi hastalığı buluanlar tarafından da tercih ediliyor. Şeker kamışı ve bambu liflerinden üretilen iki tip seçeneği bulunan 3d duvar panellerinin doğal oluşları nedeniyle çevreye zararlı etkileri bulunmaz. Galerimizi tıklayarak dekoratif 3d duvar panellerini inceleyebilir, fikir edinebilir ve eviniz için en güzel bir modeli belirleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan '70'lerin Ruhu Çiçekli Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde çiçekli duvar kağıtları, modern çiçekli duvar kağıtları ve Yeni çiçekli duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • banyo duvar panelleri fiyatları
  • modern üç boyutlu duvar panelleri ve fiyatları

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.