Tom Dixon Endüstriyel Stil Modern Sarkıt Avize Tasarımları

Parlak bakır ve pirinç kaplama sarkıtlar denilince akla ilk gelen isim kesinlikle Tom Dixon‘dur. Tom Dixon 1983 yılında Londra’da motosikletiyle bir kaza yapmış ve motosikletini kendisi tamir etmeye çalışmıştır. Bu tamir çalışmaları sırasında kaynak yapmayı öğrenerek D.I.Y tarzını (do it yourself’in kısaltması. Yani kendin üret, kendin yap demek olan bu tarzda evde ihtiyaç duyulan her şeyi bir hobi olarak kendiniz yapabilir ve bunun mutluluğunu yaşayabilirsiniz) ortaya çıkarmıştır.

Tom Dixon Londra sokaklarından topladığı metal hurdalar ve inşaat atıklarını atölyesinde toplayarak, bunlardan çeşitli tasarımlar üretmiştir. Yaptığı tasarımların en göze çarpanı şüphesiz muhteşem güzellikteki metal sarkıt avizelerdir. Özellikle endüstriyel dekorasyon ile muhteşem bir uyum gösteren dekoratif metal sarkıt avizeler ile metalin soğukluğunun estetikle buluşmasını görebilirsiniz.

Galerimizde bu muhteşem tasarımcının en güzel metal sarkıt avize modellerini bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..