Anasayfa / Oturma Odası , Salon / Ünik, Rustik ve Sıradışı Ahşap Orta Sehpa Modelleri

Ünik, Rustik ve Sıradışı Ahşap Orta Sehpa Modelleri

Evinizin dekorasyonunu ortaya çıkaran, tarzınızın belirleyici mobilyası olan ve dekorasyonun görselliğini vurgulayan en önemli tamamlayıcı mobilya bize göre kesinlikle sehpa modelleridir. Özellikle orta sehpa modelleri her an gözümüzün önünde, toparlayıcı, bize yardımcı ve şıklığıyla da bütünleyici özellik taşımalarından dolayı farklı, gösterişli, ilgi çekici ve hayranlık uyandırmalıdır. Hemen aklınıza klasik ahşap veya cam sehpalar gelmesin. Bu yazımızda sizlere yaratıcı fikirlerden ilham almış, kimisi ünik denilebilecek nitelikte, kimi rustik, doğal, sıradışı ve çarpıcı ahşap, ağaç sehpalardan söz etmek istiyoruz. Galerimizde o kadar etkileyici, sıradışı ahşap sehpa modelleri yer almakta ki incelediğinizde bizimle aynı görüşü paylaşacağınızdan eminiz. Basit mobilyalarla dekore edilmiş bir mekana bile anında farkındalık yaratacak, ortamı değiştirecek ve tüm dekorasyon üzerinde hakimiyet kuracak ve odak noktası oluşturacak olan ahşap orta sehpaları için hemen galerimizi tıklayın ve muhteşemliği yakından inceleyin.

Sıradışı Ahşap Orta Sehpa Modelleri (18)

Sıradışı Ahşap Orta Sehpa Modelleri (14)

Bir önceki yazımız olan Jesse Mobilya İtalyan Koltuk Takımı Modelleri başlıklı makalemizde Jesse koltuk takımı modelleri, Jesse mobilya ve Jesse seçkin oturma grubu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • ağaçtan sehpa

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.