Anasayfa / Mutfak / Yargıcı Home Özgün Porselen ve Seramik Modelleri

Yargıcı Home Özgün Porselen ve Seramik Modelleri

Yaklaşık kırk yıl önce ülkemizde hazır giyimin yeni yeni oluşmaya başladığı zamanlarda, sadece erkek gömleği üzerine açılan bir mağaza ile temelleri atılan ve hemen ardından şehirli kadını tema olarak benimseyerek kadın koleksiyonlarını da tüketiciye sunan Yargıcı, markalaşma sürecini tamamlamış, seçici ve beğenisi yüksek bir müşteri profili yakalamış ve trendi belirleyen kabul görmüş bir Marka olarak sektörde yerini almıştır. 2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan Yargıcı bunun yanı sıra kozmetik alanında da adından söz ettirmiş ve bunlarla da yetinmeyerek kişiye iyi giyinme, iyi yaşama ve bir tarz sunma amacıyla yaşamın her alanına hitap eden dekorasyon ve ev aksesuarlarını da eklemiştir.

Yargıcı Homeworks yeni koleksiyonunda tema doğa ve deniz olarak belirlenmiş olup Yargıcı porselen ve seramik ürünlerinde de bu esintileri görmek mümkün. Bir evde ihtiyaç duyulan her ürünü bulabileceğiniz Yargıcı Homeworks 2017 koleksiyonunda eşsiz güzellikte ve özellikle de el yapımı dekoratif aksesuar ve mutfak eşyalarını bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Masa Düzeni Nasıl Olmalı başlıklı makalemizde dekoratif yılbaşı masası süsleme, gösterişli yılbaşı masası ve Yeniyıl masası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.