Yeni Trend Dekoratif Yan Sehpa Modelleri 2015

Ev dekorasyonu nda görselliği ve işlevselliği ile en dikkat çeken mobilya tasarımlarından olan sehpalar , oturma grupları ile tam bir bütünlük içinde tamamlayıcı ve yardımcı mobilya ürünleridir . Modern ve dekoratif tasarımlar olarak evimizin her alanında ihtiyaç duyduğumuz sehpalar , değişik amaçlar için değişik modellerde tasarlanarak hayatımıza kalite kazandıracak olmazsa olmaz mobilyalar arasında yer alıyor . Büyük orta sehpalar sabit durması gereken dekoratif ürünlerdir , zigon sehpalar ve yan sehpalar orta sehpanın yetersiz kaldığı alanlar için tasarlanmış yardımcı mobilyalar olarak hem kolaylık sağlıyor , hemde estetik ve dekoratif modelleri ile de dekorasyona şıklık kazandırıyor . Değişik malzemeler kullanılarak üretilen bu harika tasarımlar diğer mobilyalar ve evinizin dekorasyon tarzı ile mutlaka uyum inde olmalıdır , ahşap , profil ayaklı üzeri mermer , akrilik , ve benzeri malzemelerin kullanıldığı Dekoratif Yan Sehpa Modelleri klasik modern ve daha farklı dekorasyon stilleri için oldukça değişik modellerde üretilerek her tarz dekorasyona şıklık kazandırabilir . Yeni Trend 2015 Yan Sehpalar arasından seçtiğimiz en estetik modelleri sizler için galerimizde derledik , evinizde estetik ve kaliteyi bir arada yaşatacak yeni bir sehpa modeline ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz .

krom ayakli modern yan sehpa

ceviz florit yan sehpa

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ İÇERİK
SONRAKİ İÇERİK

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..