Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Yeni Trend Polimerik Zemin Kaplama Örnekleri

Yeni Trend Polimerik Zemin Kaplama Örnekleri

Sizleri son zamanların en ilgi çeken, gittikçe ev dekorasyonunda yaygınlaşan ve sıradışı bir dekorasyonu sahip olmak isteyenlerin tercih edeceği üç boyutlu zemin kaplamaları ile tanıştırmak istiyoruz. Polimerik zemin kaplama uygulamaları ile büyülü bir mekan elde edebilir, kendinizi farklı bir mekanda hissedebilir ve rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Üç boyutlu zemin kaplama olarak da tanımlayabileceğimiz polimerik zemin kaplama, üç boyutlu yüksek çözünürlüklü, kaliteli baskılar ile zeminlere, duvarlara, tavanlara epoksi boyalar ile yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamayı evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Yatak odası zemininde uygulayarak masalsı bir mekan elde edebilirsiniz. Mutfağınızda uygulayarak bir denizin ortasında kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.  Yada salon ve oturma odasında çiçek tarlalarında, akvaryumda dolaşabilirsiniz.

2015 trendi polimerik zemin kaplamalar ile evinizde muhteşem bir dekorasyona imza atabilir ve hayranlık uyandırabilirsiniz. Üç boyutlu zemin kaplamalar kesinlikle çizilmez, kırılmaz ve yırtılmaz özellikleri sayesinde son derece dayanıklı olup uzun ömürlüdürler. Kesinlikle görmenizi tavsiye edeceğimiz ve geleceğin dekorasyon anlayışında kendine emin bir yer edinecek olan polimerik zemin kaplama modelleri için galerimizi tıklamanız yeterli. Evinizin tümünde olmasa bile çocuğunuzun odasında, antrede özellikle de banyo dekorasyonunda son derece gösterişli duracak olan üç boyutlu zemin kaplama modellerinin en güzelleri galerimizde. Tıklayınız ve en yeni polimerik zemin kaplama modellerini yakından inceleyiniz.

Bir önceki yazımız olan Fuga Mobilya İle Evinizi Yenileyin başlıklı makalemizde fuga Mobilya, Fuga Mobilya 2016-2017 Mobilya tasarımları ve Fuga Mobilya Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.