Ev Dekorasyonu

2018 İkea Ayakkabılık Modelleri

Evinizin girişi ilk izlenimi oluşturur ve evin geneli hakkındaki ön bilgi evin girişinin dekorasyonundan edinilir. Bu nedenle antre dekorasyonu son derece önemlidir. Eğer antreniz yani evinizin girişi küçükse ve buraya bir portmanto yerleştiremiyorsanız imdadınıza ayakkabı dolapları yetişebilir. Küçük ve dar antreler için kullanılabilecek  ideal bir seçim olan modern ayakkabılık modelleri şimdi fonksiyonel ve modern tasarımları ile sizlere pratik çözümler sunuyor.

İkea modern ayakkabılık modelleri ile 2018 yılında da yine son derece zengin içerik ve çeşitlilikle müşterilerinin karşısına çıkıyor. İkea yeni ayakkabı dolapları küçük girişlerde sizlere büyük kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmış olup oldukça kullanışlı modellerden oluşmakta. İçlerinde bol çekmece ve dolaplar bulunan ve fonksiyonelliklerinin yanı sıra görsel anlamda da oldukça dekoratif olan İkea fonksiyonel ayakkabılıkları ile size hem şıklığı hemde modernliği birarada sunuyor. İkea portatif ayakkabı dolapları ile size kaliteyi, dayanıklılığı ve modernliği getiriyor.

İkea 2018 Modern Ayakkabı Dolabı Modelleri içerisinde tarzınıza ve evinizin girişine uygun bir modeli galerimizi inceleyerek bulabilir ve en yakın İkea Mağazalarına uğrayarak yerinde yakından tanıma fırsatını bulabilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.