Ev Tekstili

2018 Modern Yazlık Kilim Modelleri

Written by Secret

Bahar aylarının başlaması ile birlikte ev dekorasyonun da da değişiklikler şimdiden tasarlanmaya başladı bile , kış aylarının sıcak ve yumuşacık halılarını çok yakın bir zaman da kaldırarak yerine çok daha serin ve hafif olan kilimleri kullanmaya başlayacağız . Halılara oranla çok daha pratik ve kullanışlı olan Ev Tekstili ürünü kilimler hem daha küçük , hem de çok daha rahat temizlenebiliyor . Eskiye dönüşün hayatımızın her alanın da yaşandığı bu yıllar da kilimler de en başta yer alarak evimizi süslemeye başlıyor .

Kilimler dekoratif olarak evimizin en keyifli köşelerin de yaz kış yer alıyor , geleneksel desenler , modern desenler , etnik desenli kilimler tamamen sizin zevkiniz ve evinizin dekorasyon stili ile yakından alakalı olarak farklılık gösterecektir . Modern dekore edilmiş mekanlarda renkleri ve desenleri ile hayranlık uyandıran oldukça şık Modern Yazlık Kilim Modelleri bulmanız mümkün .

Çizgili iki renkli modeller mutfaktan koridorlara kadar her alan da tercih edilebilir , çok daha gösterişli dekoratif etnik desenli modeller , Hint kilimleri , Anadolu motifli kilimler ve daha bir çok farklı model bu yaz sizin de evlerinizi süsleyebilir . Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel 2018 Modası Kilim Modelleri galerimizde sizleri bekliyor .

resimli yazlik kilim modeli

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.