Oturma Odası , Salon

2018 Seray Yataklı Kanepe Modelleri

Her evin ihtiyacı olan fonksiyonel özellikli koltuk ve kanepeler Seray Mobilya nın yepyeni sezon koleksiyonları olarak yenilenmiş ve modern tasarımları ile büyük bir beğeni topladı . Oturma odalarında büyük bir rahatlık sağlayan estetik tasarımlı kanepeler ihtiyaç duyulduğun da açılarak yatağa dönüşüyor ve konforlu bir rahatlık sağlıyor . Dar ve küçük evlerde misafirler için ayrı bir yatak odası düzenlemek mümkün olmuyor , oturma odaları yatıya kalan misafirler için fonksiyonel kanepeler sayesin de son derece pratik bir şekilde bir hayli konforlu yatak odalarına dönüşerek konuklarınıza ve size rahatlık sağlıyor .

Oturma Odası ‘Salon dekorasyonu için son derece modern tasarımlar olarak hayranlık uyandıran kanepe ve koltuk takımları Seray kalitesi ile birleşerek evinizde eşsiz bir şıklık yaratacak . Seray Yataklı Kanepe Modelleri yıkanabilen kılıfları ile bayanların işini oldukça kolaylaştırıyor , isterseniz silerek de kolaylıkla temizleyebileceğiniz koltuk kılıfları kaliteli kumaşları ile renkleri solmadan ve kumaşları çekmeden yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir .

Sizlerde evinizde bu tarz kullanışlı fonksiyonel mobilyalara ihtiyaç duyuyorsanız 2018 Yataklı Kanepe Modelleri ile bu sezona damgasını vuran Seray tasarımlarını galerimizde inceleyebilirsiniz .

seray mobilya yatakli kanepe modelleri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.