Yatak Odası

2015 Sezonu Cibinlikli Romantik Yatak Odaları

Özellikle yaz aylarında tatil yörelerinde tercih edilen cibinlikler , son bir kaç sezondur Yatak Odası dekorasyonunda farklı ve romantik bir atmosfer oluşturmak isteyen yeniliklere açık çiftler için de ilgi odağı haline geldi . Cibinliklerin yatağınıza büyüleyici bir hava kazandırdığı görülüyor , sultanlara yakışan zarif cibinlikler , modern dekore edilmiş yatak odaları için biraz daha farklı ve estetik tasarımlar olarak göz dolduruyor .

Cibinlikli Romantik Yatak Odaları klasik tül cibinlik modellerinin dışına çıkarak şifon ve renkli tülleri kullanarak , farklı tarz uygulamalar ile çok daha tarz bir şıklığı yatak odanıza sunuyor . Tüm yatağı çevreleyen yuvarlak cibinlik modelleri , perde tarzı yatağınızı kapatan modeller , kumaş ve tülün birlikte kullanıldığı country tarzı tasarımlar ve tavanda toplanan dekoratif modelleri ile yatağınız muhteşem görünecek .

Sizlerde yatak odalarınızda tarz yaratan bir dekorasyon düşünüyorsanız 2015 Sezonu Yatak Odası Cibinlik Modelleri ni galerimizde inceleyerek ilham alabilir ve kendi yatağınıza uygulatabilirsiniz .

cibinli dekorlu yataklar

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.