Ev Dekorasyonu

2015 Taş Duvar Kaplama Modelleri

İç mekanlarda duvar dekorasyonu her geçen gün kendini yenilemekte ve yeni uygulamalar, yeni tasarımlarla sınırları zorlamakta. Şimdi trend taş duvar kaplama. Bakıldığında gerçek bir örme duvar görüntüsü veren oldukça dayanıklı ve dekoratif taş duvar kaplama modelleri ile eviniz artık daha güzel, daha modern ve daha şık bir görünüm kazanmakta. İç mekanlarda her alanda başarı ile uygulanabilen özellikle de ahşapla kombinlendiğinde göze daha da hoş görünen taş duvar kapmalara gittikçe beğeni toplamakta ve hayranlık uyandırmakta. Evinizde banyoda, mutfakta, salonda televizyon arkasında, antrede de kullanılabilen, taş, tuğla görünümlü duvar kaplamaları  konforlu mekanlar yaratmakta ve görsel zenginlikler sunmakta. Evinizde taş duvar kaplamalı ile özel alanlar yaratabilir, ortama boyut ve derinlik kazandırabilir,renkli kaplamalarla da evinize country havası verebilirsiniz.
Yeni trend taş duvar kaplama modelleri için galerimizi tıklayabilir ve birbirinden güzel modelleri inceleyebilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz modern taş duvar kaplama modelleri…
İç Mekanlarda Taş Duvar Kaplama Modelleri (16)
İç Mekanlarda Taş Duvar Kaplama Modelleri (2)
İç Mekanlarda Taş Duvar Kaplama Modelleri (14)
İç Mekanlarda Taş Duvar Kaplama Modelleri
İç Mekanlarda Taş Duvar Kaplama Modelleri (17)
İç Mekanlarda Taş Duvar Kaplama Modelleri (18)

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.