Ev Dekorasyonu Genel

2018 Trendi İç Mekan Zemin Döşemeleri

Ev dekorasyonunda en önemli unsurlardan biri de kuşkusuz iç mekan  zemin döşemeleridir.  İç mekan zemin kaplamalarında dayanıklı ve sağlıklı olmaları nedeniyle daha çok ahşap parkeler tercih edilmektedir. Son dönemlerde ise gelişen teknolojiye paralel olarak modern tasarımları içeren zemin kaplama modelleri de oldukça ilgi çekmektedir.

Özellikle de doğal görünümleri nedeniyle mermer, granit, fayans, seramik ayrıca linolyum, laminat ve ahşap gibi malzemelerinde sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. İç mekanlarda daha çok salon zemin döşemelerinde estetik görünüme daha çok önem verildiğinden ahşap tercih edilmektedir. Mutfaklarda ise laminant, antrelerde granik ve ıslak zeminler için de seramik ve fayans kullanılmaktadır.

İç mekan zemin döşemelerinde hangi malzemenin kullanılması gerektiğini yine evinizin dekorasyon tarzına göre belirleyebilirsiniz. Modern bir dekorasyonun hakim olduğu bir eve sahipseniz granit, mermer gibi doğal taş malzemeleri tercih edebilirsiniz. Bir kır evi, country tarz bir dekorasyona sahipseniz ahşap yer döşemeleri en ideal seçim olacaktır. İsterseniz lafı fazla uzatmadan galerimizde yer alan iç mekan yer döşemesi modellerini inceleyebililr ve fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.