Renkler

2018 Yılının Moda Duvar Boyası Renkleri

Duvar dekorasyonların da boyalar kullanılacak bölümlerin büyüklüğüne için de bulunan eşyalar ve odanın özelliğine kadar bir çok farklı etken düşünülerek karar verilmesi gereken önemli bir konudur . Evinizin salonu ile yatak odası rengi arasın da oldukça büyük bir fark olacaktır , yatak odanız dinlenmeniz ve huzur bulmanız için sakin ve mat renkler de tercih edilirken salonunuz , mutfağınız ve oturma odanız çok daha canlı renkler ile boyanabilir . Bu sezonun en popüler 2018 Moda Duvar Renkleri  , ıslak kum rengi , vanilya rengi , toprak tonları , lila , açık yeşiller , kum beji ve pembe tonları olarak görülse de bazen bir kaç rengi bir arada kullanarak mekanlara çok daha etkileyici bir hava kazandırabilirsiniz .

Fildişi ve beyaz şampanya renkleri salon gibi geniş alanlarda oldukça aydınlık ve ferah bir hava yaratacaktır , fazla iddialı olmadan nötr renkleri mat renkler ile kombin yaparak tarz bir şıklığı duvarlarınıza yansıtabilirsiniz . Canlı ve neşeli ortamlar yaratmak istiyorsanız mercan renkleri , turuncular , turkuaz ve kırmızı renkleri uygun kombinler yaparak kullanabilir mekana hareket ve enerji katabilirsiniz .

Bahar başlarken eviniz de göz kamaştıran bir ışıltı yakalamak için duvarlarınızı yenilemenizi öneririz . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel 2018 Yılının Duvar Boyası Renkleri renk kombinleri ve sezonun moda Renkler ini seçerek galerimiz de derledik inceleyebilirsiniz .

kum beji duvar boyasi

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.