Ev Tekstili

2018 Fon Perde Modelleri

Ev dekorasyonu içerisinde en önem verilen mekanlardan biri kuşkusuz salon ya da oturma odası dekorasyonudur. Adeta evinizin kalbi gibidir. Salon dekorasyonuna daha önem verilir, daha çok süslenir, daha düzenli, estetik ve dikkat çekici, etkileyici olması istenir.  Bunun için duvar renginden, zemin döşemesine, mobilyasından, kullanılan aksesuarına, renk kombinlerine ve perde seçimine kadar bir ahenk yakalanmak istenir. Özellikle de salon perdeleri dekorasyona en önemli vurguyu yapar. Salon perdeleri ile salondaki diğer dekorasyon ögeleri bir bütünlük içerisinde olursa hem göze hoş görünür, hem hangi tarzda bir dekorasyon olursa olsun estetik bir hava elde edilir.

2018 fonlu perde modelleri bu estetiği yakalamak için birbirinden güzel renk ve kumaş seçenekleri, yeni perde modelleri ve tasarımları ile en güzel salonları, oturma odalarını elde etmeniz için tasarlanıyor ve beğeniye sunuluyor. Salon perde modeli seçerken evin konumu, boyutu ve güneş alıp almamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü güneş gören salonlarda istenilen renk seçilebilir ancak güneş görmeyen bir mekana sahipseniz aydınlığı elde etmek için açık renk perdeleri seçmekte fayda var. Hatta salonunuzda bir hareket, canlılık ve enerji elde etmeyi düşünüyorsanız zıt renklerle bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bu sezon özellikle italyan tarzı perde dediğimiz kumaşın belirli kıvrımlar, katlamalar ve bükülmeler yoluyla tüm ağırlığının hissedildiği, yumuşak bir akışa sahip, parlak ve canlı renklerden oluşan ancak kendi içlerinde bir uyumu yakalayan perde modelleri çok moda. Galerimizi tıklayarak sözünün ettiğimiz bu perde modellerine ait görselleri inceleyebilir ve fikir edinebilir salonunuz için siz de böyle bir perdeyi düşünebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.