Renkler

2016-2017 Trendi Duvar Kağıdı Modelleri

2016-2017 Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri gerçekten de görülmeye değer. Dekoratif Duvar Kağıtları kaliteli baskıları ve pratik kullanımları ile mekanın görselliğini artırıyor. Genellikle daha çok dekoratif amaçlı tercih edilen manzaralı duvar kağıtları mekanın tek bir duvarına veya tv ünitesinin arkasına fon oluşturmak amacıyla ya da yatak odası duvarlarına oldukça yakışıyor. Silinebilir olmaları, rahatlıkla duvara monte edilebilmeleri ve mekana perspektif vermeleri nedeniyle her geçen gün daha çok tercih edilen ve popülerliği artış gösteren dekoratif duvar kağıtları trend tasarımlar olarak bu sezonun da gözdesi olmaya devam ediyor.

Salon duvarlarına, oturma odalarına, koridorlara, genç ve çocuk odaları ile mutfak duvarlarına oldukça yakışan ve rahatlıkla kullanılabilen birbirinden güzel duvar kağıtları için galerimizi tıklayabilir ve sizin için seçtiğimiz 2016-2017 trendi duvar kağıdı modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.