Ev Dekorasyonu

2017 Yılbaşı Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı

2016 yılının tamamlanmasına çok az gün kaldı. Artık herkes yılbaşı ile ilgili planlar yapmaya başladı. Eğer siz yılbaşını evinizde ve sevdiklerinizle geçirmeyi planlıyorsanız evinizi bir an önce yılbaşı için hazırlamaya başlamalısınız. O halde evimizi yılbaşı için nasıl dekore etmeli, nasıl süslemeli ve hazır hale getirmeliyiz.

Bize göre yılbaşı ev dekorasyonu için yılbaşını geçirmeyi planladığınız mekandan, yani bu salon olabilir, oturma odası olabilir ya da yemek odası olabilir başlamanızı öneriyoruz. İlk olarak evinizin girişine yılbaşı özel bitkisi kokinadan bir demet koymayı unutmayın. Cam bir kavanoz içerisine şekerlemeler, şemsiye çikolatalar, badem şekerleri, akide şekerleri koyabilirsiniz.  Zincir şeklindeki aydınlatmalar kullanarak evinizin her tarafını süsleyebilir, yılbaşı için sıcak ve loş bir ortam yaratabilirsiniz. Gösterişli yılbaşı ev dekorasyonunun olmazsa olmazı olan mumları sakın unutmayın. Ayaklı mumlar, masa mumları, yılbaşı için özel tasarım mumlar evinizin dekorasyonunda size yardımcı olacaktır.

Cam kavanozların içine minyatür çam ağaçlar, dal, yaprak ve kozalak gibi süsler koyabilir, duvarlara yılbaşı temalı aksesuarlar ki bunlar noel baba, çam ağacı, kırmızı çorap, eldiven  asabilirsiniz. Kesinlikle yılbaşı cam kar kürelerini unutmamalısınız. Bu arada yılbaşı hediyelerini de yılbaşı ağacınızın altına, yanına, üzerine koymayı da ihmal etmeyin. Yılbaşı masanız ve mobilyalarınız eğer beyaz ağırlı ise mutlaka yeşil canlı bitkiler ile zenginleştirmeli hatta dore aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Tavandan yemek masanızın üzerine sarkacak şekilde kurdelalar, yıldızlar, yılbaşı çelenkleri emin olun çok hoş bir yılbaşı şıklığı yaratacaktır.

Gösterişli yılbaşı masanızın sandalyelerine yılbaşı süsleri asabilirsiniz. Biliyorsunuz yılbaşının renkleri kırmızı ve yeşildir. Temanızı bu renkler üzerinden yapabilir ve bu renkleri gümüş, dore, lame, beyaz, mor, gibi renklerle kombinleyebilirsiniz. Ya da galerimizi tıklayarak sizlere ilham verecek 2017 yılbaşı ev dekorasyonu örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.