Renkler

3d Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonunda gün geçmiyor ki yeni bir şeyler çıkmasın, yeni teknolojiler kullanılmasın ve yeni modeller yaratılmasın. Artık evimizin duvarları da günün modasına uyuyor ve üç boyutlu duvar kağıtları ile adeta duvarlarda farklı bir boyutun kapıları aralanıyor. Ev dekorasyonunun içine giren ve her geçen gün daha ileriye giden teknolojik gelişim belki de en güzel duvar kağıtlarında kendini gösteriyor. 3d duvar kağıtları evinize derinlik veriyor ve mekanda görsel bir şov hazırlıyor. Oldukça iddialı olan ve her geçen gün daha fazla ilgi çeken üç boyutlu duvar kağıtları modern ve gösterişli modelleriyle evinizde farklı bir ortam yaratıyor. Kolay silinebilir, temizlenebilir  özelliğe sahip olan, neme dayanıklı üç boyutlu duvar kağıtları zengin desen çeşitliliği ile size geniş alternatifler sunuyor.

3d duvar kağtları içerisinde taş duvar desenlerine, soyut imgelere, şehir manzaralarına, pastoral temalara, renk oyunlarına, geometrik desenlere varıncaya kadar bir çok modele rastlayabiliriniz. Galerimizi tıklayarak birbirinden güzel ve göz alıcı üç boyutlu duvar kağıdı modellerine ulaşabilirsiniz.  İşte 3d duvar kağıtları…

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri (15)

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri (14)

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri (13)

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri (16)

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri (19)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.