Ev Aksesuarları Ev Dekorasyonu

3’Lü Ayna Seti Modelleri

Written by Secret

Ayna; evlerde, mağazalarda, iş yerlerinde kısacası her yerde kullanılan ve kullanılması gereken bir eşyadır. Ayna kimi zaman insanların iyi hissetmesini sağlar. Aynaya bakınca insan kendinde kuvvet bulur. Aynı zamanda çok iyi bir dekor olarak da kullanılan aynalar, uygun yerlere konulduğu zaman şık bir görsellikte sağlar. Tabii seçtiğiniz ayna yapısı da önemli bir ölçüdür. 3’lü ayna seti modelleri de tam bu şıklık için biçilmiş bir kaftan!

Ayna Modelleri

Kendin Yap Ayna Seti

Mağazalarda ve internet sitelerinde rahatlıkla bulabileceğiniz üçlü ayna setlerini uygun fiyatlarla evinizde ve istediğiniz her mekanda rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Üçlü ayna seti aldınız fakat size çok mu sade geldi? Endişe etmeyin ve kendi üçlü aynanızı tasarlayın. Ayna seti büyük, orta ve küçük boy olarak sıralanıyor. Dilerseniz etrafına yapay çiçekler yapıştırarak odanızın daha renkli olmasını sağlayabilirsiniz. Odanıza uygun pembe, mavi, mor vb. her renkte çiçek seçip aynanıza yapıştırabilirsiniz.

Büyük boy aynanızın yalnızca bir bölümüne çiçekleri yapıştırın ve orta boy aynanızda da diğer bölümüne yapıştırarak daha düzenli ayna oluşturun. Küçük boyda aynı şekilde büyük boydaki yapıştırma tarzını uygulayın. Büyükten küçüğe doğru sağdan sola kayan çiçek görseli sizi mutlu edecektir. Yuvarlak ayna modeli oldukça yaygın olarak kullanılsa da geometrik şekildeki aynalar daha dekoratif görünecektir. Aldığınız geometrik şekil aynalara hiç bir işlem uygulamadan da kullanabilirsiniz. Hatta üçlü boyu tavandan sarkıtarak duvara yakın bir biçimde ayarlayabilirsiniz.

Ayna Modelleri

Taşlı, İncili Ayna Seti

Üçlü ayna setleri çiçeklerle, taşlarla, incilerle süslendiğinde daha farklı görünüm sağlar ve daha yaratıcı şekiller sunar. Çiçek yapıştırma işlemini istediğiniz gibi ve hoşunuza gidecek şekilde tasarlayarak konumlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşlarla ve incilerle de süsleme işinde başarılı olabilirsiniz. İstediğiniz renk boncuklarla, beyaz incilerle süslemeyi gerçekleştirebilir, hatta kadife kumaşı ayna kenarına yapıştırıp püsküllerle alt kısmını tamamlayabilirsiniz.

Sizin için 2018 – 2019 sezonunun en güzel ayna modellerini galerimize ekledik, detaylı inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.