Ev Dekorasyonu Ev Tekstili

Bahar ve Yaz için Yeni Masa Üstü Dekor Trendleri

Bugünkü yazımızda yer alan “yeni” ilkbahar yaz 2018 yemek masası dekor trendleri, klasik motiflerin yeni yorumlarına benziyor … böylece onları zamansız kılıyor! Sonuçta, tropik stil gerçekten hiç stilden çıkıyor mu? Ve dünyevi bir bükülme verildiğinde, siyah-beyaz havalı görünümünü kim yenebilir? Biraz berrak mavi ve beyaz renk atın ve yaz boyunca sonuna kadar sürecek bir bahar stili yaratın. En beğenilen üç masa dekor trendini sizlere sunuyoruz.

Yeşil Tropik Stil

Tropik tarz birkaç yıl önce yine çok popülerdi ve hala güçlü olduğukları mutluluk duyuyoruz. Bu sezon hepsi yemyeşil tonlarda  ve tropik bitkiler içeren tekstillerde kullanılıyor. Masa örtüleri ve porselen takımlarında sahil tarzı ürünler sizin olabilir!

Mavi yeşil,  desenlerde oluşan yemek takımıyla birlikte masa örtülerini görüyoruz. Bunları masa dekorunuz da kullanmaktan korkmayın yeşil tonları bir dizi derinlik ile tropikal tarzı birleştirecektir.

Bu sezon tropikal tarzı benimseyen bir başkamarka H & M ev tekstil ürünleri. Mavi ve turkuaz tonlarını ekleyerek parlak örtüler sunuyor.

yemek masası dekor fikirleri

yemek masası dekor fikirleri

Ayrıca, H & E Home ürünleri, örneğin sürahi gibi dokulu cam ürünleri var.. Masaüstünüz yeşil renkte kaplıysa, vurgu rengi olarak turuncu kullanmakta tereddüt etmeyin .

yemek masası dekor fikirleri 2018 yaz

yemek masası dekor fikirleri 2018 yaz

Siyah, Beyaz Masa Dekoru

Siyah beyaz klasik bir birleşimdir, ancak toprak desenlerinde sergilendiğinde mükemmel bir esinti oluşur. Zara Home , duvarlarınızı kaplayan herhangi bir boya rengiyle çalışacak olan bu gerilimli tarzda ürünleri ile bu sezon  liderlik ediyor!

Yemek odasında sofistike ama rahat bir görünüm oluşturan siyah beyaz  birkaç ilginç sofra takımı parçaları da harika.

ilkbahar yaz 2018 yemek masası dekoru

ilkbahar yaz 2018 yemek masası dekoru

Bazı ahşap parçalar halinde karıştırmaktan çekinmeyin ,odak size yeşillik özelliği, özellikle tropikal havası katacak. H & M Ev bu sezon gösterilen Çay Havlu gibi bir dizi siyah beyaz parçayı birlikte sunuyor :

Ardından, siyah beyaz + ahşap = cennette yapılan bir eşleşmenin daha fazla kanıtı olduğunu görüyoruz! Özellikle H & M Evinden bu Metal Salata Sunucularıyla vurgulanıyor.

siyah ve beyaz yemek masası dekor fikirleri

siyah ve beyaz yemek masası dekor fikirleri

Mavi ve Beyaz Masa Dekoru

Bugünün son özellikli masa üstü dekor trendi mavi ve beyazın güzelliğidir. Berrak, yaz mevsimi ve ferahlatıcı bir açıklama yapıyor.  Bahar ürünleri iç ve dış mekan dekorunun uyumu için mavi ve beyaz yemek takımlarıyla birlikte kullanılıyor.

mavi beyaz yemek masası üstü dekor

mavi beyaz yemek masası üstü dekor

Bahar ve yaz yemek masanız için mavi desenli yemek takımlarını almayı düşünebilirsiniz .

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.