Banyo

Banyo Dekorasyonunda Canlı Yeşil Bitki Kullanımı

Evimizde yer alan en önemli mekanlardan biri de kuşkusuz banyolardır. Banyo dekorasyonu aslında önemlidir ama genel olarak hep aynı şekilde dekore edilir ve beyaz renklere ağırlık verilir. En çok ta fayanslar öne çıkar ve fazla bir değişiklik göze çarpmaz. Ancak artık günümüzde modern banyo dekorasyonları öne çıkmakta ve yeni fikirler ve yeni trendler banyolara güzellik katmakta. Renkli banyo dekorasyonları banyoları sıradanlıktan kurtarmakta ve canlılık katmakta. Banyoların aynı zamanda birer arınma ve terapi mekanı olduğu da düşünüldüğünde banyo dekorasyonu daha da bir önem kazanmakta.

Sıradışı banyo dekorasyonu için çok farklı bir yaklaşım olan banyoda bitki yetiştirme trendi her geçen gün büyük beğeni toplamakta ve canlı bir atmosfer yakalanmasında yardımcı olmakta. Banyoda bitki yetiştirmek için öncelikle nemli ortamlarda yaşayabilen ve su içeriği fazla olan bitkiler seçilmelidir. Örneğin aloe vera, bambu, orkide, aşk merdiveni, yelken çiçeği, difembahya ve antoryum gibi bitkiler banyo da rahatlıkla yetiştirilebilir.

Galerimizi tıklayarak en güzel banyo bitkilerine ait görselleri inceleyebilir ve doğa ile iç içe olabileceğiniz bir ortamı size yaratma fırsatı sunan canlı banyo bitkilerine ait fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.