Banyo

Banyo Dekorasyonunda Hangi Tarzı İstersiniz

Written by Secret

Banyoda rutinden uzaklaşmak, tarzını ve zevkinizi yansıtacak değişiklikler yapmaya karar verdiyseniz  yenileme çalışmalarına bir an önce başlamalısınız. Öncelik kendi zevkleriniz ve tarzınız olmalı her zaman, banyoda oluşturmak istediğiniz atmosferi en iyi siz bilirsiniz ve bunun için kafanızda belli bir konsept veya tasarım oluşturmalısınız. Banyonuzu düzenlerken üzerinizde yaratacağı etkileri göz önünde bulundurarak farklı banyo stillerinden ilham alabilir ve en iyi şekilde hayalinizdeki banyo dekorasyonuna karar verebilirsiniz.

Modern Banyo Dekorasyonu

Kendini sürekli yenileyen dekorasyon trendlerini ve yenilikleri takip ediyor ve bu yenilikçi akımlardan hoşlanıyorsanız modern banyolar size aradığınız rahatlığı ve şıklığı rahatlıkla verecektir. Modern bir banyoya sahip olmak demek her an yeniliklere açık olup uygun düzenlemeler ile banyonuzu güncel tutmak demektir, trendleri takip etmek zor olsa bile bu değişime istekliyseniz fonksiyonel ve modern hatlara sahip banyonuzu ister renkli ister sade olarak dekore edebilirsiniz. Kalabalık ve sıkışık bir görünüm kabul etmeyen modern banyo dekorasyonu yine modern olarak tanımlanan çeşitli dekoratif unsurlar ile tamamlanabilir.

Eklektik Banyo Dekorasyonu

Rutinden çıkmak istiyor ve desenlerin ve renklerin uyumuna aldırış etmeden canlı ve enerji dolu bir banyo dekorasyonu hayal ediyorsanız eklektik banyolar size ilham verici dekorasyon fikirleri vermeye hazır demektir. Eklektik stili bir banyo dekorasyonu için şunu bilmeniz yeterli olacaktır, olabildiğince renkli , cesur ve iddialı renkleri bir araya getirin, eklektik tarzı banyolarda uyumsuzluklar beraberinde dinamik ve canlı dekorasyon örnekleri getirecektir.

Minimalist Banyo Dekorasyonu

Banyo dekorasyonunda basitlik ve sadelikten hoşlanıyorsanız minimal banyo dekorasyon fikirleri tam size göre. Özellikle beyazın hüküm sürdüğü minimal dekorasyonlar kalabalıktan uzak, düzenli ve temiz bir görünümleri ile öne çıkarlar. Banyo hijyenik bir alanı olmak zorunda olduğu için minimal tarzlar son derece uygun, basit renkler, temiz hatlar ve sade bir tema.. Duvarda ve zeminde nötr tonların ferahlığını hissedilen minimal banyo dekorasyonu kalabalığa izin vermeyen olabildiğince basitlikten hoşlanan bir tarz.

Rustik Banyo Dekorasyonu

Yaşam alanlarında doğallıktan hoşlanıyor ve ahşabın sıcaklığını hissetmek istiyorsanız rustik tarzı dekorasyonlar tarzınıza çok uygun demektir. Zeminde, tavanda kısacası banyoda her alanda ahşabın öne çıktığı rustik banyolarda, ayaklı küvetler, metal dekoratif aksesuarlar ön plana çıkan unsurlardır.

Kırsal Banyo Dekorasyonu

Eğer hayalinizde sıcak ve huzur veren bir banyo varsa, yumuşak renkleri, rengarenk çiçek desenleri ile romantik bir hava vermesini istiyorsanız kırsal banyo dekorasyonları size ilham verecektir. Sıcak, huzurlu ve konforlu bir stil arıyorsanız country tarzı dekorasyon tutkunusunuz demektir, pastel renklerin inanılmaz huzuru, ahşabın dayanılmaz sıcaklığını ve fırfırlı perdelerin ve örtülerin  yaratacağı masalsı bir tarz sizin için en uygun dekorasyon stilidir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.