Mutfak

Basamaklı Ahşap Mutfak Merdivenleri

Written by Secret

Mutfaklarda bizi en çok zorlayan şey üst bölümlerdeki mutfak araç ve gereçlerine ulaşamamaktır. Özellikle de yeni mutfak dekorasyonunda dolaplar tüm duvarı kaplamakta, raflar ve bölmeler iki üç kattan oluşabilmekte. Bu durumda bu bölmelere konulan tabak, bardak ve benzeri eşyalara erişebilmek için bazen boyumuz yeterli olmamakta ve bir sandalyeye çıkarak tehlikeli bir biçimde bu araç ve gereçleri alabilmekteyiz. Ancak artık bu tür zorluklara katlanmak zorunda değiliz. İki basamaktan oluşan mini bir tabure ya da katlanabilir özellikteki bir merdiven sandalye ile kolaylıkla üst dolaplara raflara erişebiliriz. Pratik kullanımı sayesinde mutfağımızda bir sandalye ya da tabure olarak da kullanabileceğimiz bu modern mutfak merdivenleri her eve mutlaka lazım. Ahşap mutfak merdivenleri ise sağlamlığı ve görselliği açısından mutfakta daha da bir güzel duruyor sanki. Koyu, açık, doğal ahşaptan üretilmiş olan ve kaymayı, düşmeyi engelleyecek özellikteki ahşap basamaklı tabureler için galerimizi tıklayabilirsiniz. Ayrıca bu ahşap mutfak merdiven tasarımları için İKEA mağazalarına da başvurabilir ve daha detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz. İşte galerimizde yer alan en güzel ahşap mutfak merdiven modelleri

 

Geleneksel İki Basamaklı Mutfak Merdiveni

Ahşap Mutfak Basamaklı Sandalye Modelleri

FB,266,11,dania-tabure-tik-skagerak-denmark-qtoocomtr

Ahşap Mutfak Basamaklı Sandalye Modelleri (2)

Sizler için derlediğimiz basamaklı ahşap mutfak merdivenleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Markalardan 2015-2016 Yemek Takımı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 trendi yemek takımları, sofra dekorasyonu ve yemek takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • mutfak merdiveni
  • iki basamaklı merdiven
  • basamaklı tabure ikea
  • iki basamaklı ahşap merdiven
  • pirtatif iki basamak merdiven
  • portatif iki basamak merdiven
  • ikea tabure merdiven model ve fiyatları
  • ikia ahşap iki basamak merdivrn
  • ikea basamaklı merdiven
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1829 z5jwO-m7yhD6tLE1HVOod1Vp0o3_DQe04Sryae6fich_RydJJ5K4eOklovZIV95Z 7f9a286c3b5241a1dba062807a70c5d870e50cf3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..