Oturma Odası , Salon

Bellona’dan Yeni 13 Köşe Takımı Modeli

2018 Bellona Köşe Koltuk Takımları modern ve konforlu görünümlerinin yanısıra fonksiyonel oluşlarıyla da dikkati çekiyor. Bellona yeni köşe takımlarında ustalıkla tasarladığı renk kombinleriyle muhteşem güzellikte bir görsel show sunuyor. Konforlu oldukları daha ilk bakışta görülebilen, sade ve modern çizgileriyle hemen farklı oldukları hissedilebilen Bellona yeni köşe takımları açılabilir özellikleri sayesinde yerden tasarruf ediyor, konforlu dizaynlarıyla da rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlıyor. Yüksek bir başarı grafiğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Bellona çağdaş tasarımları, modern yaşama uyumlu dizaynları, enerjik renk seçimleri, kumaş kalitesi ve uzun ömürlü mobilya üretimleriyle tüketiciyi memnun ediyor.

Modern, yumuşak, konforlu ve estetik bir köşe koltuk takımı almak istiyorsanız mutlaka Bellona’nın yeni köşe takımlarını görmelisiniz. Sizler için Bellona’nın en güzel onüç köşe koltuk takımı modelini içeren bir galeri hazırladık.  Galerimizi tıklayarak  Bellona Köşe Koltuk Takımlarına ulaşabilir ve modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.