Yatak Odası

Bentley Yeni Yatak Odası Mobilya Serisi

Written by Secret

Bentley çok özel ve yeni lüks tasarımlara sahip mobilyaları ile muhteşem ve maskulen bir dekorasyon tarzını iç mekan dekorasyon dünyasına tanıttı. Bentley ev dekorasyonunda Bentley markalı kanepeler, sandalyeler, yatak odası mobilyaları, büfeler, konsollar, yemek odası takımları, master koltuklar görebilirsiniz. Oldukça pahalı ve lüks tasarımları içeren bu konforlu modeller dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından gerçekleştirilmiş. Özellikle Bentley yeni mobilya serisi ünlü İtalyan mobilya üreticileri Luxury Living Group tarafından tasarlanmış. Her yatak odası mobilyasında markanın kapitone desenlerini görebilirsiniz.

Her mobilya tasarımında Bentley arabalarını çağrıştırır bir yaklaşım görülmekte. Daha çok maskulen çizgilerin yer aldığı ürünlerde özellikle Bentley Yatak Odası tasarımları oldukça ilgi çekici. Sizler için bu olağanüstü konforlu yatak odası mobilyalarından oluşan zengin bir galeri hazırladık. Lüks meraklıları için derlediğimiz görsel dosyamızı galerimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.