Trend Stil

Beyaz, Lüks ve Etkileyici Villa Modelleri

Written by Secret

Herkes bir villa da oturmayı düşlemiştir. Hep kendimizi bahçeli ve havuzlu bir villa hayal etmişizdir. Evet villa zenginliği, lüksü, konforu akla getirir aynı zamanda da bahçeli villalar doğayla bütünleşmeyi, pastoral bir yaşam tarzını, kalabalıklıktan uzaklaşmayı ve kendini diğerlerinden ayıyarak özel kılmayı da akla getirir.

Villa da yaşam kaliteyi yükseltir ama bir o kadar da şehir yaşamını seviyorsanız sizi o yaşamın renklerinden, enerjisinden, neşesinden uzaklaştırır. Ama yine de havuzlu ve bahçeli villada oturmayı kim istemez. O kadar güzel, o kadar ihtişamlı ve o kadar konforlu ki özellikle de havuzlu bir villaya sahip olunduğunda sanırız tatile gitmeye gerek kalmaz ve hem deniz, hem de doğa tatilini bir arada yapma fırsatı bulunur.

Biz bu yazımızda sizlere bu muhteşem tasarımlardan beyaz ve lüks villa örneklerini sunmak istedik. Beyaz villalar sanırız doğayla daha bir bütünlük sağlıyor ve doğanın bir parçası gibi duruyor. Beyaz villa tasarımları temiz bir yaşam alanı sunuyor. Villa yaşamı denilene ve bir parça doğa dostu olmayı gerektiren bu müthiş tasarımları galerimizi tıklayarak inceleyebilir ve belki de böyle bir eve sahip olmayı isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Görkemli ve Etkileyici 25 Mimari Tasarım başlıklı makalemizde çılgın mimari tasarımlar, görkemli mimari tasarımları ve sıradışı mimari yapılar hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..